Projekt “Zbavte se dluhů”

Klienti dluhového poradenství si velmi často stěžují na množství velmi nevýhodných drobných půjček tzv. mikro-půjček, kdy si za vysoký úrok v minulosti opakovaně zapůjčili nevelké sumy peněz ve snaze krátkodobě vyřešit svoji „přechodně“ zhoršující se situaci. Následkem se často stalo, že velmi solidně vydělávající osoba se časem dostala do situace, kdy po sečtení měsíčních splátek již nezůstalo nic na běžný život a dluhová spirála postupně nabrala svoji sílu. Tato situace se sice zdá velmi neobvyklá, ale opak je pravdou. Často se jedná o vyšší desítky tisíc měsíčně. Dotyčný se samozřejmě snaží být zodpovědný a pracuje často ve více zaměstnáních, aby věc vyřešil. Toto však lze aplikovat jen dočasně a do určité výše, neboť den má pouze omezený počet hodin, které máte příležitost pracovat a vydělávat.

Pokud jste v situaci, kdy máte závažné finanční problémy, nebo již dokonce očekáváte exekuci a obáváte se, že doslova přijdete o svoji nemovitost. Je důležité vědět, že věc nemusí být zcela neřešitelná i přesto, že se Vám tak pochopitelně jeví. Je dobré vědět, že nějaké řešení často existuje, ale za určitých podmínek, kdy je naprosto nezbytná Vaše spolupráce a ochota se věcí zabývat.

Jestli máte snahu věc vyřešit rozumným způsobem jste zde na správném místě.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost zařadit Vás do našeho projektu.

Zbavte se dluhů

O co se jedná?

Nabízíme Vám možnost za výhodných podmínek vyplatit Vaše závazky pomocí odkoupení Vaší nemovitosti, kterou si následně za velmi solidních podmínek zpětně pronajmete a později až se zlepší Vaše situace opět výhodně odkoupíte nazpět. Jedná se tedy o formu zpětného pronájmu na dočasnou dobu. Tuto možnost nabízíme jak fyzickým, tak právnickým osobám s vlastnictvím nemovitosti. Je pro Vás vhodná zejména v případě, že jste v bance již nefinancovatelní a odmítla Vám dát půjčku. Financování je vhodné i v případě, že existují na Vaší nemovitosti již nějaké zástavy, exekuce či očekáváte její dražbu. V tomto případě samozřejmě rozhoduje rychlost a Vaše ochota spolupracovat. Můžete se spolehnout, že pro zdárné vyřešení Vaší složité situace uděláme maximum. Poradenství nabízíme i pro případy insolvenčního řízení.

Vždy je nejlepší bezplatně nás kontaktovat a věc neprodleně řešit. Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

Dluhové poradenství

Zadlužení českých domácností se celkem pravidelně rok od roku zvyšuje. S mírou zadlužení roste i počet lidí, kteří se dostanou do situace, kdy již nejsou schopni své dluhy splácet.

Nemusí se vždy jednat o vlastní neuvážené jednání, ale velmi často k tomu dochází z důvodu neetického jednání finančních poradců či obchodních společností. Velmi vážný dopad na finanční situaci domácností má též důsledek ztráty zaměstnání člena rodiny nebo v horším případě vliv nepříznivých životních okolností, jako je vážné onemocnění nebo úraz s dlouhodobou pracovní neschopností.
Celkový dopad těžce splatitelných dluhů na běžný život v domácnosti je velký a často jej doprovází tíživý pocit, který má velmi nepříznivý vliv na psychiku člověka a život rodiny. Bohužel jedním z možných důsledků bývá ztráta bydlení nebo rozpad rodiny.

Pokud se již dostanete do tíživé finanční situace a je zjevné, že své dluhy budete jen velmi těžce splácet. Je vhodné dodržovat několik základních pravidel.

a) Své problémy musíte řešit, protože je to Vaše zodpovědnost a jejich ignorováním se jich nezbavíte, některé situace se dají elegantně řešit, pokud se začne včas, odsouváním se dostanete pouze do složitější situace a problémy spíše narostou.

b) Pokud budete pod tlakem, stejně jednejte zodpovědně a nikdy neslibujte co nebudete schopni dodržet.

c) Pokuste se domluvit s věřiteli na odkladu či snížení splátek i v případě, že jednání s nimi se Vám zdá nemožné a Vaše návrhy odmítají.

d) Nepůjčujte si další ¨nevýhodné peníze¨ na splacení dluhů. Obecně jsou např. úroky na kreditních kartách či tzv. mikro-půjčkách výrazně dražší než při refinancování bankovním úvěrem.

e) Výhodné refinancování drahých mikro-půjček lze za určitých podmínek zajistit i při zdánlivě bezvýchodné finanční situaci, proto se neváhejte bezplatně informovat.

f) Nebojte se požádat o radu odborníka
Například www.dluhoveporadenstvi.com poskytuje bezplatné kvalifikované dluhové poradenství osobám, kteří upadli do dluhové pasti.

KONTAKT:
Ing. Josef Zach
tel. 604 243 140
email.: info@dluhoveporadenstvi.com

www.dluhoveporadenstvi.com

Otázky a odpovědi

Neřešíte podobné otázky ?

Dostal jsem se do dluhové pasti a nevím, jak z ní ven. Potřeboval bych poradit, jak se z toho všeho vymotat a začít znovu normálně žít…

Vzhledem k obecnému charakteru Vaší otázky, bez znalosti podrobností Vašeho zadlužení Vám mohu v tuto chvíli poskytnout pouze obecnou odpověď.
V podstatě jsou dva případy předlužení.

V prvním případě se jedná o dlužníka, který žije v nájemním bydlení či jiné obdobě, bez osobního vlastnictví nějaké nemovitosti. V tomto případě může řešit svou situaci konsolidací úvěrů do jednoho s jedinou splátkou, která bude pro něho únosná. Bohužel
však se zpřísněním podmínek se stala spousta klientů pro klasické banky nefinancovatelná. Pak již nezbývá nežli jít cestou osobní insolvence a řízeného oddlužení, které má zákonem stanovené podmínky.

V druhém případě se jedná o dlužníka, který vlastní nemovitost nebo má možnost zajistit své závazky nějakou nemovitostí. V tomto případě je postup takový, že dlužníkovi jsou uvolněny finanční prostředky až do výše 80 % tržní ceny nemovitosti ze kterých si uhradí své závazky a po “vyčištění” své osoby z bankovních registrů mu je vyřízen zpravidla hypoteční úvěr (je to nejlevnější způsob s úrokovou sazbou kolem 3 %) kterým vyplatí zajištění dané nemovitosti.

Toto jsou velmi stručně popsány možné způsoby oddlužení. Nevím, která z variant je Vaším případem. Každopádně doporučuji osobní konzultaci.

S pozdravem Ing. Josef Zach